Komunikat Specjalny K BIS
Dodane przez SP1THJ dnia 2009-11-09 / 22:29
Komunikat programu KRÓTKOFALOWCY BIS

      Informuję wszystkich zainteresowanych, że program KRÓTKOFALOWCY BIS emitowany do tej pory codziennie na żywo na www.videoexpres.pl   o 22.00 zmienia z dniem ogłoszenia swoje dotychczasowe zasady funkcjonowania.
      Program na żywo o 22.00 będzie od tego momentu, nadawany tylko w przypadku emisji aktualności nie cierpiących zwłoki.
      Jego emisja na żywo, będzie od tego momentu zawsze czytelnie sygnalizowana, na portalu www.videoexpres.pl i specjalnie zapowiadana w formie widocznego komunikatu.
      Najnowsze premierowe wydania programu KRÓTKOFALOWCY BIS , będą zamieszczane pod nową planszą graficzną już istniejącą z charakterystycznym testem ATV.
      Trzeba na nią każdorazowo kliknąć, by program samemu wystartować o dowolnej porze dnia i nocy, bez czekania na emisję na żywo jak do tej pory o 22.00.
       Program od tego momentu nawet z lepszą jakością i bez technicznych problemów, będzie odbierany także przy pomocy najsłabszych łącz. To powinno zadowolić znaczną część widzów.
       Nie ukrywam, że problemy techniczne odbioru ATV u niektórych stałych widzów, były powodem do zmiany dotychczasowych metod nadawania programu KRÓTKOFALOWCY BIS.
       Dziękuję za życzliwość i proszę o korespondencję w tej sprawie do Redakcji KRÓTKOFALOWCÓW BIS.
Autor i redaktor programu
Henryk Pacha ATV SP6ARR
www.videoexpres.pl