Konkurs na stanowisko Koordynatora ds. Młodzieży 1. Regionu IARU
Dodane przez SP7TEV dnia 2011-08-30 / 16:01
Witam Wszystkich serdecznie,

Na podstawie otrzymanej drogą wewnętrzną korespondencji, którą przekazał Kol. Dennis Green ZS4BS, Sekretarz Komitetu Wykonawczego 1. Regionu IARU - uprzejmie informuję, że w oparciu o Decyzję nr SC11_C3_Rec_22 podjętą na ostatniej Konferencji Generalnej Sun City 2011 Komitet Wykonawczy 1. Regionu ogłosił konkurs na stanowisko Koordynatora ds. Młodzieży 1. Regionu IARU (IARU Region 1 Youth Coordinator).

Wymagania dla kandydatów:

- co najmniej dwuletnie doświadczenie na wiodącym stanowisku w zakresie działań skierowanych do młodzieży (instruktor ds. młodzieży na szczeblu krajowym, nauczyciel i/lub egzaminator);
- aktywność operatorska w zakresie DX-ingu, contestingu, ARDF, HST itp.;
- dobre umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej, prezentacji zagadnień, otwartość na pozyskiwane informacje;
- dobre umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim oraz w zakresie posługiwania się słowem pisanym;
- preferowany wiek kandydata: 18-25 lat.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesyłanie CV do Kol. Piotra Skrzypczaka SP2JMR - Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Związku Krótkofalowców na adres: sp2jmr@pzk.org.pl, wraz z kopią na mój adres: sp7tev@wp.pl - w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.09.2011.

Na życzenie udostępnię informacje uzupełniające, tj. zakres obowiązków kandydata na wspomniane stanowisko (proszę o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej).

Moc słonecznych 73,

Paweł Zakrzewski
SP7TEV

Oficer Łącznikowy IARU - PZK