Serce dla „Fundacji STWORZENIA PANA SMOLENIA
Dodane przez SQ3BKH dnia 2012-08-20 / 18:46
Klub Krótkofalarski SP3YAC przy Aeroklubie Ziemi Pilskiej postanowił zorganizować ogólnoświatową akcję w celu wspomożenia Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

- Akcja będzie polegała na wydaniu dyplomu za łączności ze znakiem okolicznościowym SN2012FBS (Fundacja Bohdana Smolenia) oraz innymi stacjami krótkofalarskimi (Dyplomy będę z oryginalnym podpisem Pana Bohdana Smolenia). Stacja będzie pracowała z Pilskiego Lotniska od dnia 01-30.09.2012 roku. Dyplomy będą wysyłane odpłatnie, wpłatę w wysokości 25 zł należy dokonać na konto fundacji, a skan potwierdzenia przesłać na adres e-mailowy sp3yac@vp.pl . Uzyskane środki w całości przeznaczymy na utrzymanie koni wykorzystywanych do hipoterapii dla niepełnosprawnych dzieci.
- W dniach 14, 15 i 16 września 2012 roku postanowiliśmy zorganizować na terenie Fundacji Pana Bohdana Smolenia w Barnówku 21 k/Mosiny piknik dla dzieci niepełnosprawnych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Wrażliwość członków klubu SP3YAC nie pozwoliła przejść obojętnie obok Fundacji założonej przez tak sławnego kiedyś satyryka i aktora - Bohdana Smolenia, który rozbawiał nas kiedyś do łez, a teraz jest schorowanym człowiekiem, pomagającym niepełnosprawnym dzieciom. Dyplom może otrzymać każdy kto wpłaci 25,00zł na konto Fundacji. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przekazanie swego serca. Więcej informacji na www.fundacja-smolenia.org lub na www.sp3yac.com.pl.

Patronat: Prezydent Miasta Piły oraz wspiera Starostwo Powiatowe w Pile

Patronat Medialny:
Głos Wielkopolski Piła
Gazeta Mosińsko-Puszczykowska
Tętno Regionu Piła
Radio ESKA Piła
TV ASTA Piła

Sponsorzy:
Aeroklub Ziemi Pilskiej
Drukarnia PRINTSTOP Piła
3D Studio Agencja Reklamowa w Pile
Klub Krótkofalarski SP3YAC w Pile

Organizatorzy składają podziękowania Prezydentowi Miasta Piły, Piotrowi Głowskiemu i Mirosławowi Mantajowi, Staroście Pilskiemu za przychylność oraz wsparcie, a także wszystkim którzy przyczyniają się do zorganizowania tej akcji.

Tel. kontaktowy 664704453. Informacje również na stronie klubowej SP3YAC www.sp3yac.com.pl

VY73
Klub Krótkofalarski SP3YAC
Jarek-SQ3BKH

* UWAGA! Znak SN2012FBS nie jest dopisany do znaku stacji klubowej SP3YAC.
  Kolega Jarek SQ3BKH zobowiązał się do załatwienia tej sprawy.