Zaproszenie na VI Zjazd Kasztelański - Drawno 2012
Dodane przez sp2alt dnia 2012-08-23 / 16:07
Zapraszamy na VI Zjazd Kasztelański do Drawna w terminie 21-23 września 2012r. Miejsce spotkania Stanica PTTK ul. Kolejowa 9. W programie: aktywacja okolicznych zamków, grochówka z wkładką, potrawy z grilla, ognisko z kiełbaskami, nocne rozmowy i dyskusje. Spotkanie przy grochówce i ognisku w sobotę o 18:00. W niedzielę przed wyjazdem śniadanie (opcja).

Nocleg w domkach drewnianych. W domku 2 pokoje (2x2os lub 3os na życzenie) + wspólna łazienka i lodówka. Dla wygodnych możliwość rezerwacji w domku "kontenerze" o wyższym standardzie, z ogrzewaniem.

Stanica położona niedaleko zamku Drawno (<500m) więc możliwość aktywacji zamku na miejscu.

Dla chętnych spływ kajakiem Drawą w cenie 25zł/os. (trasa ok. 17km, czas ok. 5h), wypożyczenie kajaka, roweru wodnego, wędkowanie w jeziorze na miejscu. Wokół lasy więc i grzybów nie zabraknie.

Bezproblemowo można przyjechać już w piątek (opcja mile widziana) lub jeszcze wcześniej, wyjechać można również później - opłata we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmuje Wojtek SP2ALT pocztą elektroniczną: sp2alt@zamkisp.pl lub telefonicznie 604185316 w terminie do 8.09.2012. Należy podać wybraną opcję, imiona i nazwiska oraz znaki zgłaszanych uczestników.

Wpłaty na konto, które zostanie podane po zgłoszeniu się obejmują koszty (jedna z opcji):

M - grochówka, potrawy z grilla, ognisko, itd. - 50zł (obowiązkowa)
X - opcja M + nocleg z soboty na niedzielę - 85zł
XL - opcja X + dodatkowo syte śniadanie w niedzielę - 100zł
XX - opcja M + noclegi od piątku do niedzieli - 120 zł
XXL - opcja XX + śniadania - 150 zł

Powyższe koszty uwzględniają nocleg w domku drewnianym, wynajem domku o wyższym standardzie z ogrzewaniem w cenie 200zł za domek na 4 osoby - proszę o zgłoszenie chęci zamieszkania w takim domku.

Postawienie kampera 20zł+10zł/os na dzień (prąd według licznika lub do uzgodnienia) - opłata na miejscu w recepcji.

Zdjęcia ośrodka w galerii na stronie zamkisp.pl oraz www.stanica.ikona.pl

Dojazd: od strony Kalisza Pomorskiego - przed mostem w lewo wjazd do stanicy; od strony Choszczna po przejechaniu centrum, wjazd za mostem w prawo. Naprawdę ciężko nie trafić!

Serdecznie Zapraszamy!
Rada Bractwa Zamkowego

Info: SP2ALT