Radiostacje KF w darze dla niektórych młodych krótkofalowców
Dodane przez SP7TEV dnia 2012-10-17 / 18:01
Witam Wszystkich bardzo serdeczne w promieniach jesiennego słońca.

W ramach szeroko prowadzonych na całym świecie działań ukierunkowanych na promocję krótkofalarstwa wśród dzieci i młodzieży, ciekawą inicjatywę wsparcia młodych operatorów - polegającą na wyposażeniu niektórych z nich w sprzęt umożliwiający samodzielne wyjście w eter - proponuje Kol. Jeff Demers, N1SNB - Prezes "Amateur Radio Supplies".

Zachęcam jak najszersze grono zainteresowanych do zapoznania się poniższym tłumaczeniem oryginalnej odnośnej korespondencji, którą przekazała Koleżanka Lisa Leenders, PA2LS - Koordynator 1. Regionu IARU ds. Młodzieży.

Wszystkim Młodym Koleżankom i Kolegom Krótkofalowcom życzę wszelkich sukcesów, no i bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!!

Z najlepszymi i pełnymi uśmiechu amatorskimi 73,

Paweł Zakrzewski
SP7TEV

Oficer Łącznikowy IARU - PZK

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Otrzymana korespondencja:


Nazywam się Jeff Demers, N1SNB.

Chciałbym krótko opowiedzieć o nowym programie wsparcia aktywności młodzieży na pasmach KF.

Są na to szanse, jeśli jesteś w mojej niegdysiejszej sytuacji, kiedy to wyjście w eter po otrzymaniu pierwszej licencji było nieco trudne. Rodzice byli wtajemniczeni. Nieco gotówki było zaoszczędzone. Zostały podjęte liczne "kompromisowe" środki, aby tę pierwszą stację uaktywnić w eterze! Moja firma, tj. "Amateur Radio Supplies LLC" z Haverhill w Massachusetts, pragnie pomóc kilku szczęśliwym młodym krótkofalowcom w uruchomieniu się na pasmach i nawiązywaniu łączności! Znasz zasługujących na to młodych krótkofalowców? Corocznie przyznajemy trzy kompletne stacje KF w celu wsparcia aktywności na pasmach amatorskich.

Szczegóły na stronie: http://www.amateurradiosupplies.com/youth-s/222.htm

Mam głęboką nadzieję, że możesz upowszechniać tę informację wśród członków Twojego klubu.

Udostępnij wiadomość o "podarunkach" na Twojej stronie klubowej, wspomnij o tym w Waszym biuletynie - cokolwiek możesz zrobić, aby przyczynić się do sukcesu tego programu - jest to bardzo mile widziane. Im więcej dzieci możemy "uruchomić" w eterze, tym lepiej!

Jeśli jakiś młody krótkofalowiec powinien zostać zgłoszony, napisz do nas. W innym przypadku tacy kandydaci powinni zgłaszać się bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową.

http://www.amateurradiosupplies.com


Twoje wsparcie jest bardzo mile widziane. Przyszłość krótkofalarstwa zależy od aktywności młodzieży. Proszę o pomoc w upowszechnieniu powyższej informacji.

73!
Jeff Demers, N1SNB

Prezes - Amateur Radio Supplies