Zespół SN0HQ jest przygotowany do udziału w zawodach.
Dodane przez SP5ELA dnia 2014-07-04 / 01:08
Do braci krótkofalarskiej SP,sn0hq

W dniach 12 - 13 lipca (12:00 - 12:00 UTC) odbędzie się IARU Contest w którym nie zabraknie oficjalnej reprezentacji PZK. Zespół SN0HQ jest przygotowany do udziału w zawodach i zamierza walczyć o miejsce w ścisłej czołówce stacji HQ. Na każdym paśmie i obu emisjach będą czynne stacje z różnych lokalizacji w kraju.
Umożliwi to stacjom w SP w łatwiejszym dowołaniu się do SN0HQ. Nasz zespół bardzo liczy na wsparcie punktowe stacji krajowych.

Koleżanki i koledzy, zróbcie łączności z SN0HQ na każdym dostępnym dla Was paśmie i emisji. Wasz wysiłek przełoży się na wyższe notowanie naszej reprezentacji wśród reprezentacji organizacji krótkofalarskich z całego świata. Nawiązywanie łączności z własną stacją HQ jest całkowicie zgodne z regulaminem contestu, a duże wsparcie jest odbierane w międzynarodowym środowisku krótkofalarskim z uznaniem.

W imieniu zespołu SN0HQ bardzo serdecznie zapraszam do łączności z SN0HQ.

Zaproszenie kieruję zarówno do operatorów, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w conteście i zechcą wesprzeć naszą ekipę oraz do tych krótkofalowców, którzy już wielokrotnie wpisali się do logu SN0HQ w latach ubiegłych. Zapewniam, że miejsce w logu SN0HQ znajdzie się dla wszystkich chętnych.

Dla najbardziej wytrwałych krótkofalowców przygotowaliśmy wyróżnienia w formie okolicznościowych koszulek z napisem "Worked All SN0HQ Stations 2014".

Jest to kolejna edycja akcji wyróżnień za nawiązanie 12 QSO z SN0HQ. Stąd też ukłon do operatorów, którzy otrzymali wyróżnienie latach ubiegłych, by zechcieli powtórzyć swój wyczyn ponownie.

Regulamin przyznawania wyróżnień znajduje się na stronie Zespołu SN0HQ.


* UWAGA! Poprawny regulamin "worked-all-sn0hq-stations "2014 zostanie opublikowany w dniu 4.07.2014 w godzinach popołudniowych.

Życzę powodzenia i do usłyszenia w zawodach.

Wspólnie wepchnijmy SN0HQ na pudło.

- de koszulkowy księgowy zespołu SN0HQ

Bogdan, SP5WA

Worked All SN0HQ Stations