KRÓTKOFALOWCY BIS
Dodane przez SP1THJ dnia 2008-06-20 / 14:03
    Redakcja cyklicznie nadawanego programu telewizyjnego KRÓTKOFALOWCY BIS dokładnie 24 czerwca 2003 roku, a więc 5 lat temu rozpoczęła regularną emisję na żywo kultowego już dziś programu, który dzięki Alternatywnej Telewizji Internetowej dociera do krótkofalowców polskich całego świata. Program jest nadawany od samego początku zawsze o godzinie 22.00 czasu polskiego z transferem 384 kb/s.

    By w 100% odbierać programy nadawane na żywo o 22.00 warto koniecznie zwiększyć transfer do około 1 Mb/s.
    Fragmenty najciekawszych programów są zamieszczane na serwerze Studia VIDEOEXPRES Wrocław w postaci mocno skompresowanej, na stronie głównej portalu www.videoexpres.pl w Archiwum - ATV.
    Dla tych, którzy chcą stworzyć sobie profesjonalne archiwum wszystkich nadanych programów KRÓTKOFALOWCY BIS, istnieje możliwość nabycia wysokiej jakości płyt CD lub DVD, ale tylko na okolicznościowych zjazdach organizowanych przez kluby zrzeszone w Polskim Związku Krótkofalowców.
    Proszę jednocześnie tych wszystkich widzów, którzy mają odpowiednie łącza do kontaktu telewizyjnego, ze studiem, po każdej emisji, przy pomocy komunikatora SKYPE.
    Na liście stałych telewizyjnych korespondentów zagranicznych jest Romek Szymański LA7YJA z miejscowości Bode w Norwegii. Czekam na następne zgłoszenia zagranicznych nadawców.
    Informuję jednocześnie, że od najbliższej niedzieli wznawiam nadawanie na żywo krótkich komunikatów o imprezach krótkofalarskich organizowanych w kraju.
    Komunikaty powinny być nadsyłane do końca każdego tygodnia w bardzo zwięzłej, kilkuzdaniowej postaci.
   
    Pozdrawiam tą drogą wszystkich stałych i nowych widzów cyklicznie nadawanego, jedynego na świecie programu telewizyjnego o krótkofalowcach.
                                                                                
                                                                               Henryk Pacha
                                                                              ATV  SP6ARR
                                                                           www.videoexpres.pl