Pokazujmy nasze hobby!
Dodane przez SP1THJ dnia 2008-08-13 / 14:58
Nowosądeccy krótkofalowcy za zgodą i dzięki wsparciu Urzędu Miasta Nowego Sącza i Straży Miejskiej uruchamiają stację okolicznościową – SN0NS, która będzie pracować od piątku do niedzieli z sądeckiego zamku o oznaczeniu MNM01, PGA NM01, a w późniejszym czasie sporadycznie przez miesiąc z terenu miasta.
Jest to gratka zarówno dla łowców gmin jak i sympatyków programu dyplomowego PGA. Radiostacja uświetni lokalną imprezę „II Sądecki Jarmark Anielski”. Chcemy, by jak najwięcej osób zobaczyło czym jest krótkofalarstwo. Aktywność będzie miała głownie charakter promocyjny - swoista reklama naszego hobby. Być może w ten sposób uda się pozyskać nowych adeptów.
Zachęcamy wobec tego wszystkie stacje do czynnego udziału w tej akcji poprzez zgłaszanie się na nasze wywołania, nawet po kilka razy. Stacja będzie prowadzić łączności różnymi emisjami głownie w paśmie 80m i 2m, również poprzez przemienniki.  Niech wszyscy zobaczą czym jest nasze wspaniałe hobby! Kto wie, może uda nam się pozyskać nowych adeptów naszego elitarnego środowiska ?
Zapraszamy również wszystkich kolegów/koleżanki do odwiedzin na miejscu. Będzie to doskonała okazja by się spotkać i porozmawiać na ciekawe tematy w krótkofalarskim gronie. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w regionie. Być może uda nam się wystartować w sobotnim PGA TEST VIII. Liczymy na pozytywny odzew. Piękne kolorowe karty QSL sponsoruje Urząd Miasta, QSL via SP9CUB.
Głównymi operatorami stacji będą: Heniu SP9CUB, Robert SP9UMJ, Paweł SQ9DEN, Michał SQ9JYW, Alojzy SP9AJM, Łukasz SQ9IVD i inni…


Łukasz M.
SQ9IVD